Director Magazin Flanco - SINAIA
FLANCO RETAIL SA
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta relevanta intr-o pozitie similara, preferabil in coordonarea unei echipe de vanzari in retail;
  • Cunostinte solide despre produse IT&C / electronice & electrocasnice, tehnici de vanzare, negociere, cunostinte despre managementul echipei;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si leadeship;
  • Studii superioare finalizate;
  • Capacitatea de a motiva echipa in depasirea targetelor;
  • Focus catre performanta si pozitionarea magazinului in top-ul vanzarilor.

    Descrierea jobului

    Misiunea unui director de magazin in Flanco :

  • 1. Participa intens si activ la realizarea obiectivelor calitative, dar si cantitative si la atingerea targetului de vanzari;
  • 2. Dezvolta, coordoneaza si motiveaza echipa din subordine in vederea atingerii obiectivelor de vanzari;
  • 3. Promoveaza si comercializeaza produse electronice si electrocasnice, alaturi de echipa pe care o coordoneaza;
  • 4. Este responsabil de managementul eficient al stocului de marfa;
  • 5. Monitorizeaza piata de profil din domeniul electronic si IT&C.

    Beneficii :

  • Pachet salarial format din salariu fix si bonusuri din vanzari corelat cu performanata magazinului;
  • Programe de dezvoltare anuale;
  • Oportunitatea de a lucra pentru cel mai dinamic retailer electro - IT.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite