Agent de vanzari/Consilier vanzari
WhiteHouse Imobiliare SRL
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Persoana pe care o cautam este caracterizata prin :

  • responsabilitate;
  • disciplina si punctualitate;
  • incredere in sine;
  • abilitati de negociere;
  • atitudine pozitiva;
  • Descrierea jobului

  • Analiza pietei in cautare de potentiali clienti;
  • Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
  • Dezvoltarea si mentinerea unei bazei de date;
  • Selectarea si promovarea ofertelor;
  • Negocierea ofertelor din baza de date.

    Realizarea planului zilnic de vanzari

    Prezinta si promoveaza direct produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clienti potentiali si cei existenti.

    Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti

    Inchiderea tranzactiilor

    WhiteHouse Imobiliare SRL 1 anunț activ

  • Imobiliara
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite