Asistent vanzari showroom
NEF COD SRL
Romania
7 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Ne dorim o persoana cu :

  • Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii,
  • Atentie distributiva,
  • Simt pentru detaliul semnificativ,
  • Capacitate rapida de decizie;
  • Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
  • Constituie avantaj

  • Studii superioare de profil tehnic;
  • Experienta de minim 2 ani intr-un post similar din vanzari;
  • Cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);
  • Permis de conducere categoria B.
  • Descrierea jobului

  • Prezinta clientilor produsele si serviciile oferite - seminee
  • Urmareste profitul companiei asigurand in acelasi timp satisfactia clientului.
  • Negociaza discount-urile conform politicii firmei.
  • Se ofera :

  • Salariu motivant
  • Bonusuri in functie de performante
  • Experienta anterioara intr-un post similar constituie un avantaj, dar nu este esentiala.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite