Reprezentant Medical Buzau
SECOM
Buzau ,Romania
‎în urmă cu 17 ore
source : wowjob

Responsabilitati :

Promovarea produselor companiei catre medici, farmacisti si alte categorii de specialisti si cadre medicale din institutiile private sau publice, in zona geografica alocata.

Candidatul ideal :

Studii superioare : Medicina, Farmacie, Chimie Biologie

Excelente abilitati de comunicare si negociere

Sociabil, convingator, organizat, dinamic

Permis auto categoria B

Abilitati de prezentare, promovare si vanzare a produselor companiei

Experienta in domeniu minim 1 an

Domiciliul obligatoriu in Buzau.

OFERTA

Pachet salarial motivant (salariu fix + comision din vanzari)

Training specializat

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite