GESTIONAR SUPERMARKET
ALFA-COM SRL
Romania
24 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • EXPERIENTA INTR-UN POST SIMILAR CONSTITUIE UN AVANTAJ;
  • PERSOANA DINAMICA, ACTIVA, AMABILA, COMUNICATIVA, CU INITIATIVA;
  • PERSOANA ORGANIZATA, RESPONSABILA,
  • RESPONSABILITATI :

  • RECEPTIA CALITATIVA SI CANTITATIVA A MARFURILOR PE BAZA DOCUMENTELOR SPECIFICE;
  • CUNOASTE MAGAZINUL SI PRODUSELE DIN MAGAZIN;
  • ASIGURA GESTIUNEA CORECTA SI COMPLETA A METODEI DE PLATA SI A PRODUSELOR LA CASA DE MARCAT;
  • DISPONIBILITATE PENTRU LUCRUL IN DOUA SCHIMBURI;
  • RASPUNDE SOLICITARII CLIENTILOR CU PRIVIRE LA INFORMATII DESPRE PRODUSE SI PRETURI;
  • ASIGURA CURATENIA LA LOCUL DE MUNCA.
  • BENEFICII :

  • MEDIU DE LUCRU PLACUT;
  • POSIBILITATEA DEZVOLTARII PROFESIONALE;
  • PACHET SALARIAL MOTIVANT;
  • INSTRUIRE LA LOCUL DE MUNCA.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite