Personal la bucatarie
bizoojobs
Timisoara, Romania
12 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Lucratorul comercial are urmatoarele responsabilitati principale :

Opereaza in bucataria restaurantelor noastre in toate etapele de preparare

Pregateste materia prima prin operatiuni de decojire, spalare si taiere

Cantareste fiecare portie si se asigura ca preparatele prezinta calitatile specifice impuse de retetele noastre

Verifica stocurile si se asigura ca punctul de lucru este aprovizionat

Se ingrijeste de spatiul de munca, intretinandu-l in conditii optime de curatenie

Asigura cele mai bune servicii fata de clientii nostri

Incaseaza sumele de bani aferente comenzilor efectuate

Programul se poate adapta in functie de nevoile salariatilor.

Cerinte

Profilul candidatului potrivit companiei noastre :

Detine tehnici bune de comunicare si munca in echipa

  • Este perseverent, dorind mereu sa avanseze profesional
  • Este atent la detalii si are putere de concentrare

    Nu prezinta trasaturi negative de caracter

    Are minimum studii medii

    Experienta minima de munca, experienta in domeniul alimentar nu este necesara

    Oferta (bonusuri, beneficii)

    Salariu si beneficii :

    Salariu motivant 2000 de lei

    Avansare in functie

    Cresteri salariale trimestriale asigurate

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite