ASISTENT MANAG.ADJ MAG.-,MEGA MALL,SUN PLZA,UNIREA,PARK LAK
Gherasos
Romania
7 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Minimum un an experienta pe un post similar (domeniul confectiilor constituie avantaj)
  • Cunostinte operare PC Word, Excel, Internet Explorer;
  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • Persoana serioasa, dinamica cu spirit de initiativa;
  • Discernamant si capacitatea de a rezolva probleme;
  • Putere de decizie si asumarea responsabilitatii;
  • Spirit de ordine si disciplina;
  • Echilibru emotional si stabilitate in atitudine si comportament;
  • Usurinta in comunicare si abilitati pentru lucrul in echipa;
  • Dorinta de dezvoltare a subordonatilor si preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual;
  • Corectitudine, flexibilitate, rezistenta la efort si stres.
  • Descrierea jobului

  • Asigura consultanta de specialitate pentru clientii din magazin, inclusiv vanzare activa si incasare;
  • Organizeaza activitatea din magazin impreuna cu seful de magazin;
  • Supervizeaza si evalueaza activitatea angajatilor din subordine si se implica in imbunatatirea performantelor lor profesionale impreuna cu seful de magazin;
  • Participa activ la procesul de vanzare;
  • Asigura evidenta zilnica a vanzarilor de produse si informarea operativa a conducerii societatii asupra acestora;
  • Stabileste si asigura stocurile de produse necesare pentru desfasurarea activitatii magazinului impreuna cu seful de magazin;
  • Asigura primirea , depozitarea in conditii corespunzatoare si eliberarea cu documente legale a produselor ce se comercializeaza prin magazin;
  • Tine evidenta intrarilor si iesirilor fondului de marfa si raporteaza zilnic volumul vanzarilor;
  • Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite