Asistent marketing - content writer atelier handmade Pipera
Atelier Dalma S.R.L.
Romania
28 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Echipa noastra creste si avem nevoie de inca o persoana care sa ne completeze. Daca te regasesti in descrierea de mai jos, te asteptam cu mare drag la un interviu.

Suntem curiosi sa afla mai multe despre tine si pasiuniile tale

  • Proactiva si creativa;
  • Atenta la detalii (detectezi cu usurinta greselile de scriere, fonturi si spatieri diferite) si ai simtul estetic dezvoltat;
  • Skill-uri de content writer abilitati de junior copywriter;
  • Experienta de lucru in echipa;
  • Cunostiinte de MS Office;
  • Experienta de lucru in cadrul unui magazin online - reprezinta un avantaj;
  • Deschis la provocari si orizonturi noi;
  • Descrierea jobului

  • Gestioneaza volume mari de informatii folosindu-se de fisiere Excel - denumiri, descrieri, preturi si alte caracteristici ale produselor;
  • Gestioneaza afisarea produselor in nomenclatorul siteului;
  • Adauga fotografiile si activeaza produsele noi;
  • Actualizeaza descrierile de produse si le traduce in engleza, atunci cand este nevoie;
  • Seteaza promotii pe site;
  • Verifica si actualizeaza produsele de pe site, conform stocurilor existente;
  • Plus inca cateva sarcini administrative conform fisei postului;
  • Pentru toate acestea, noi iti oferim :

  • salariu competitiv;
  • tichete de masa;
  • mediu de lucru dinamic, competitiv, tanar si plin de viata;
  • zile libere oficiale si concediu de odihna;
  • alte beneficii : evaluari urmate de bonusuri pe baza rezultatelor, prime de sarbatori, diverse bonusuri ocazionale;
  • Program lucru L-V 8-17

    Asiguram transport de la Metrou Pipera / Metrou Aurel Vlaicu.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite