Office manager
Elta 90 Medical Research SRL
Romania
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Candidatul ideal este tanar, dinamic si dornic de afirmare.

Are cunostinte de gestiune primara.

Are cunostinte de limba engleza.

Are experienta dovedita de operare PC.

Ideal ar fi sa aiba si cunostinte de baza in marketing.

Sa fie capabil / a sa sustina o conversatie cu clienti.

Sa fie o persoana placuta urmand a fi interfata companiei cu clienti.

Sa aiba atentie la detalii.

Descrierea jobului

Pozitia pentru care se recruteaza este cea de Office Manager.

Ce presupune :

  • gestiunea primara a companiei (intocmire facturi, urmarire stocuri, operare incasari)
  • gestiunea contractelor incheiate de companie
  • gestiunea documentelor diverse intocmite de companie
  • asistent manager pentru Directorul General si Directorul Executiv
  • suport pentru departamentele de vanzari
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite