INGINER OFERTARE/DEVIZIER
REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL angajeaza in conditiile legii, pentru punctul de lucru din incinta Faur :

  • inginer specializat in ofertare / devize echipamente industriale : pompe, grupuri de pompare si statii de epurare
  • studii superioare tehnice (de preferat Politehnica, profil mecanica, masini hidraulice / pneumatice, mecatronica, masini unelte);
  • bune abilitati de comunicare si negociere;
  • experienta in domeniul ofertarii de pompe, grupuri de pompare si statii de epurare;
  • experienta in vanzari piese schimb si echipamente industriale;
  • cunostinte operare PC (Word, Excel);
  • capacitate de lucru in echipa, initiativa, seriozitate;
  • permis de conducere cat B;
  • Descrierea jobului

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite