CONTABIL JUNIOR
DENIRA CONTEXPERT SRL
Romania
‎în urmă cu 23 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Persoana responsabila, dinamica, organizata, cu initiativa si interesata de o colaborare pe termen lung
  • Absolvent minim studii medii de specialitate (profil economic)
  • Experienta anterioara in domeniul financiar-contabil constituie un avantaj
  • Cunostinte minime de contabilitate primara
  • Abilitati de operare PC : program de contabilitate, MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Abilitatea de a lucra la mai multe proiecte simultan, planificare, rigurozitate, implicare
  • Adaptabil la munca in echipa, buna comunicare si relationare cu clientii
  • Disponibilitate pentru studiu si pentru crearea unei cariere in domeniul contabilitatii
  • Descrierea jobului

  • Lucrari de contabilitate financiara pentru firme mici si mijlocii
  • Preluare documente financiar-contabile si pregatirea lor pentru inregistrarea in programul de contabilitate
  • Inregistrare facturi de la furnizori si contabilizare facturi emise catre clienti
  • Inregistrare extrase bancare si registru de casa
  • Operare deconturi de cheltuieli si registru de casa
  • Realizarea periodica a confirmarilor de sold cu partenerii (clienti si furnizori), pregatire si verificare fise de cont parteneri
  • Beneficii :

  • Oportunitati de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe active
  • Pachet salarial atractiv corelat cu competentele si performanta
  • Tichete de masa
  • Decontare transport
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul contabilitatii
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite