Contabil cu experienta
SC BIO PAK SRL
Romania
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Are studii superioare de specialitate;
  • Are minim 3 ani experiența in domeniul financiar-contabil;
  • Sa aiba bune cunostinte de operare PC (Excel,Word);
  • Sa fie atent la detalii si organizat;
  • Sa poata lucra cu termene limita;
  • Sa aiba capacitate de comunicare foarte buna si lucru in echipa;
  • Descrierea jobului

    Specificul postului presupune inregistrarea in contabilitate a tuturor operatiunilor specifice intr-o societate de prestari servicii (operarea facturilor primite, emiterea facturilor catre clienti, incasari, plati, deconturi, evidenta contabila a stocurilor, intocmirea balantei contabile, intocmirea situatiilor financiare semestriale / anuale intocmirea declaratiilor fiscale, etc)

    Locatia este ultracentrala, sediul firmei aflandu-se in centrul orasului Baia Mare.

    Salariu net incepand de la 3000 de RON corelat cu experienta si rezultatele.

    SC BIO PAK SRL 1 anunț activ

    Nivel carieră

  • Mid-Level (2-5 ani)
  • Departament

  • Financiar / Contabilitate
  • Industrie

  • Prestari servicii
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite