Inginer proiectant instalatii si retele apa canal
CALORIA SRL
Romania
11 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice - absolvent Facultatea de Inginerie Instalatii / Hidrotehnica

  • Avantaj experienta in proiectare
  • Avantaj legitimatie electrician autorizat Anre grad IIAB
  • Cunostinte avansate de operare PC obligatorii - pachetul Office (Word, Excel, Outlook); AutoCAD
  • Avantaj Permis auto cat. B
  • Disponibilitate la deplasări în afara localității atunci când situația o impune in vederea culegerii de date din teren, participari la faze determinante.
  • predari de amplasament, ședințe de avizare etc.

  • Sa fie o persoana meticuloasa, dinamica, deschisa, capabila sa lucreze in echipa si sa se adapteze intr-un colectiv, cu abilitați ridicate de comunicare, corectă, punctuala, abilitati de sinteza a informatiilor.
  • Descrierea jobului

  • culegere date de pe teren / relevare situatie existenta din teren
  • preluare tema de proiectare si analiza datelor de intrare furnizate de client
  • elaborare documentatii aferente studiilor / proiectelor (intocmire si editare memorii tehnice, intocmire / editare planuri în Autocad sau alte programe de proiectare)
  • elaborare documentatii in vederea obtinerii avize de la utilitati pentru situatiile proiectate
  • pregatire documentatii pentru avizare / livrare
  • sustinere proiect la verificatori tehnici
  • sustinere proiect in sedintele de avizare
  • participare la faze determinante si la receptia finala
  • participarea la predarea de amplasament
  • urmarirea desfasurarii corespunzatoare a etapelor de proiectare / incadrarea in termenele stabilite
  • Salariu motivational.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite