Ajutor bucatar
SmartHunt
Romania
7 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Postul de ajutor de bucatar pentru restaurant din Cluj-Napoca, persoane cu dorinta de a evolua, a acumula noi informatii si de a creste.

Cautam o persoana :

  • dinamica si cu o buna viteza de lucru;
  • adaptabila la mediul de lucru activ;
  • foarte constiincioasa si responsabila vis-a-vis de calitatea muncii ei;
  • adaptabila la lucrul in echipa;
  • experienta intr-un job similar;
  • rezistenta la stres.
  • Descrierea jobului

  • Participa la intocmirea listelor de cumparaturi;
  • Verifica stocul si intocmeste lista pentru comenzile de etichete;
  • Ordoneaza spatiul propiu de lucru (inclusiv pastrarea curateniei);
  • Pregateste comenzile;
  • Stabileste si pregateste meniul zilei si preparatele din ziua respectiva;
  • Pregateste preparatele abonamentelor de clienti;
  • Asigura organizarea si eficientizarea spatiului de lucru;
  • Asigura verificarea frigiderelor pentru curatenie, in functie de planul lunar.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite