Sef formatie depozit
safir srl
Romania
25 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Sa fie organizat,
  • receptiv, deschis la lucruri noi,
  • sa aiba capacitatea de a observa,
  • Sa fie respectuos,
  • sa se adapteze usor noilor situatii
  • sa fie implicat,
  • sa aiba simtul umorului,
  • sa fie flexibil.
  • Descrierea jobului

  • Raspunde de realizarea manipularii, depozitarii si conservarii produselor , in conformitate cu procedurilor tehnice
  • specifice .

  • Verifica la primirea produselor, existenta datelor de identificare si trasabilitate (regasire);
  • Tine evidenta la zi a intrarilor si iesirilor din gestiune, in fisele de magazie intocmite pentru fiecare produs, pe sortimente si tipo-
  • dimensiuni, asigurind corectitudinea datelor inscrise .

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite