Reprezentant de vanzari SIBIU
Adecco Romania
Romania
38 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cunoasterea pietei din Sibiu contacte multe si diverse (experienta recenta minima de un 1 an in Sibiu)

Experienta in relationarea cu clientii

Persoana orientata catre cifre, persuasiv, bun negociator

Proactivitate, dorinta de socializare

Permis de conducere (minim un an)

Indiferent de momentul zilei, debordezi de energie și dai dovada de flexibilitate.

Descrierea jobului

  • Promovarea imaginii si produselor companiei;
  • Construirea unor relatii de business autentice cu consumatorii actuali si potentiali;
  • Cresterea numarului de clienti si a volumului de servicii achizitionate de acestia;
  • Documentarea continua in legatura cu noile produse / servicii oferite;
  • Participarea activa la dezvoltarea ofertelor de loializare a clientilor;
  • Identifici și valorifici noi oportunități B2B și B2C

    Interacționezi cu persoane importante din diverse domenii, comunități și organizații

    Construiești și pui în practică planuri creative de comunicare

    Lansezi inițiative și acțiuni pentru a educa și convinge consumatorii

    Oferi consultanță consumatorilor, țintind spre cât mai multe vânzări

    Contribui decisiv la poziționarea premium a brandului

    Dezvolți parteneriate pe termen lung

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite