Tehnician Analiza Calitatii
ifm efector srl
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Cunoștințe de electronicǎ;
  • Cunoștințe specifice domeniului Calitate;
  • Capacitate de sintezǎ și analizǎ;
  • Abilitǎți bune de comunicare și inițiativǎ;
  • Cunoștințe de operare ȋn Pachetul MS, dar și de comunicare ȋn limba englezǎ.
  • Descrierea jobului

  • Urmǎrește procesul de avizare a primei piese;
  • Se asigurǎ de respectarea procedurilor specifice de lucru ȋn linia de producție;
  • Analizează defectele și rebuturile din linia de producție;
  • Supune verificǎrii optime, produsele realizate pe linia de producție;
  • Ȋntocmește școlarizǎri interne și documentație specifică pentru neconformitǎțile descoperite;
  • Validează și închide comenzi.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite