Angajez Contabil cu experienta si Devizier
Photo Art Imaging
Romania
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii de specialitate;
  • Cunostinte de legislatie financiar - contabila si fiscala;
  • Abilitati de organizare, coordonare si relationare;
  • Cunostinte operare PC (office, internet) şi a unui program contabil. Pentru devizier Doclib.
  • Cunostinte inchidere Balanta, Bilant, etc
  • Descrierea jobului

  • Administrarea evidentei platilor conform termenelor din contractele in vigoare si efectuarea de plati catre acestia;
  • Inregistrarea contabila a documentelor in conformitate cu principiile contabile;
  • Verificarea soldurilor din contabilitate;
  • Participarea la inchiderea de luna si de an;
  • Pentru devizier pregatirea de documentatii pentru licitatii.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite