Agent vanzari produse publicitare
AROND
Suceava ,Romania
10 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilitati

  • Vanzare de produse si servicii in domeniul productiei publicitare;
  • Abordarea potentialilor clienti si prezentarea produselor fabricate comercializate de firma precum si particularitatile acestora :

    la sediul sau locatiile clientilor din teritoriu ( judetul Suceava, Botosani )

    la sediul companiei

  • Extinderea / dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Analiza pietei si a concurentei;
  • Sa stabileasca si sa mentina o relatie profesionala cu clientii;
  • Fidelizarea clientilor.

  • Consilierea clientilor, intocmirea devizului de pret si finalizarea negocierii prin incheierea contractului de vanzare-cumparare;
  • Realizarea targetului de vanzari lunar si anual;
  • Livrarea sau urmarirea livrarilor catre client;
  • Urmarirea incasarilor de la clienti;
  • Intocmirea saptamanala a raportului de activitate.

    Candidatul ideal

    Candidatul ideal este o persoana : dinamica, cu incredere in propriile forte, bune abilitati de comunicare, capacitate de intelegere, rezistenta la stres, gandire logica, convingatoare, cu spirit organizatoric, punctualitate.

  • Experienta in vanzari minim 2 ani - constituie avantaj activarea in domeniul publicitar pe un post similar;
  • Absolvent de studii superioare;
  • Punctualitate, responsabilitate, lucrul in echipa.

    Conditii minime de calificare :

    Cunostinte tehnice despre signalistica, posm, print

    Cunostinte operare PC (MS Office, Corel, Abobe)

    Permis auto (B) - de preferat fara incidente majore in trafic

    OFERTA

    Salariul lunar fix + un comision procentual in functie de vanzari

  • Se ofera masina de servici dupa atingerea primului prag de vanzari;
  • Telefon mobil, abonament transport in comun;
  • Program de lucru : L-V 8.00-17.00;
  • Forma de angajare - contract individual de munca;
  • Perioada de proba conform legii.

    Contact

    CV-ul impreuna cu o fotografie recenta se pot trimite la adresa angajari aronds.ro

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite