Reprezentant Vanzari Echipamente Fitness
FITLIFE
Cluj-Napoca, CJ, ro
23 zile în urmă
source : LOCURI DE MUNCA CLUJ

Candidatul ideal

Iubitor al activitatilor sportive

Capacitate de invatare rapida

Abilitati de comunicare si munca in echipa

Orientare catre client si nevoile acestuia

Practicarea fitness-ului constituie avantaj

Disponibilitate de deplasari

Descrierea jobului

Reprezentatul vanzari va fi responsabil de distributia echipamentelor de fitness catre clientii existenti si potentiali din zona de Nord a tarii. Responsabilitati :

Cunoasterea produselor din portofoliul firmei

Mentinerea relatiilor cu clientii

Ofera suport la instalarea echipamentelor

Promovarea continua a noutatilor

Analiza pietei si dezvoltarea acesteia

Organizarea de prezentari de produs adresate clientilor

Oferim :

Salariu motivant si atractiv

Cursuri de specializare in strainatate

Bonusuri substantiale in functie de realizari.

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite