HR Analyst
eMAG
Bucuresti, Romania
33 zile în urmă

Responsabilitati

  • Respectarea normelor legale privind secretul și confidențialitatea datelor și informațiilor;
  • Intocmirea, gestionarea si indosarierea documentelor de evidenţă a personalului;
  • Acorda asistenta si consultanta tuturor angajatilor referitor la prevederile politicilor de resurse umane ale companiei;
  • Introduce date in aplicatia HR asigurandu-se de acuratetea acestora;
  • Intocmeste si elibereaza, la cerere, documente solicitate de catre (fost) salariat;
  • Acorda suport angajatilor in probleme legate de relatiile de munca;
  • Mentine evidenta fiselor SSM / PSI, in colaborare cu responsabilul SSM;
  • Mentine evidenta fiselor de aptitudini si colaboreaza cu furnizorii de servicii de medicina muncii in vederea programarii controalelor necesare.
  • Cerinte

  • Studii superioare;
  • Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
  • Cunostinte de legislatia muncii si salarizare;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Abilitati de planificare si organizare;
  • Capacitate de analiza, atentie la detalii.
  • Beneficii

    La eMAG, avansam rapid si ne place ceea ce facem. Daca esti pasionat de job-ul tau, fie ca oferi consultanta unui client sau scrii o linie de cod, si tintesti sus, atunci locul tau este in echipa noastra.

    Iti oferim cele mai bune programe de dezvoltare pentru a-ti imbunatati atat aptitudinile soft cat si cele specifice activitatii tale, dar tu decizi ce vrei sa inveti si incotro vrei sa mergi.

    Posibilitatile sunt nelimitate.

    Stim ca beneficiile sunt importante, de aceea iti oferim o gama variata. Si pentru ca ne place sa impartasim, la inceputul calatoriei tale in eMAG iti oferim un curs gratuit de e-

    commerce ca sa te acomodezi. : )